For a better experience please change your browser to CHROME, FIREFOX, OPERA or Internet Explorer.
SERIÁL O FB REKLAMĚ 1. DÍL – JAK MĚŘIT FB KONVERZE

SERIÁL O FB REKLAMĚ 1. DÍL – JAK MĚŘIT FB KONVERZE

V tomto online seriálu se postupně podíváme pod pokličku Facebookovým reklamám. Bude to o něco podrobnější a rozsáhlejší návod, který bude rozdělený do několika dílů. Cílem celého tohoto seriálu je vám poradit, jak nastavit reklamu na Facebooku co nejlépe. Konkrétněji řečeno se dozvíte, jak nastavit měření FB konverzí, jak vybrat správný typ kampaně, na koho reklamu […] Pokračovat ve čtení.

Jak zajistit větší obrat restaurace

Jak zajistit větší obrat restaurace

Najít dobrou hospodu nebo restauraci když jste na cestách je umění. Dost často se stává, že se spálíte a skončíte v restauraci kde vám nechutná. Venkovní reklama může být zásadní jak pro restaurace tak pro hosty co se chtějí dobře najíst. Proč je pro restauraci nebo motorest venkovní reklama zásadní? ukážete lidem co vás neznají […] Pokračovat ve čtení.

REKLAMA NA SEZNAM EMAIL V NOVINÁCH

REKLAMA NA SEZNAM EMAIL V NOVINÁCH

Nedávno jsem narazil na reklamu Seznamu v novinách. A dost mě to zaujmulo. Seznam je český TOP web a dá si reklamu do tištěného média? Když má k dispozici několik milionů uživatelů každý den, databázi již založených emailů, klientů, kteří si u něj platí kampaně a tak dále. Nabízí se několik vysvětlení : chce oslovit […] Pokračovat ve čtení.

Top